تاریخچه

تاریخچه تاسیس شرکت پویش

گروه برادران زکی در بهار سال ۱۳۸۳ اقدام به تاسیس شرکت پویش صنعت دشتستان با هدف طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی صنایع غذایی نمود. این شرکت فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۲۹۴۰ مترمربع با برند پویش آغاز نمود و با اعتماد راسخ به اصل کیفیت در کنار نوآوری پا به عرصه تولید و رقابت گذاشت و پس از سپری شدن زمان کوتاهی با راه اندازی خطوط تولید جدید و ارائه محصولات با کیفیت و متنوع به عنوان یکی از شرکت های مطرح و نام آشنای تولید لوازم خانگی تبدیل شد.

گروه صنعتی پویش اکنون با تولید ۲۰ نوع محصول مختلف و مطابق با استانداردهای روز همواره در جهت تنوع و تکامل محصولات خود گام بر میدارد که نیل یه این هدف را میتوان در برگزیده شدن به عنوان واحد نمونه استاندارد و تخقیقات صنعتی استان بوشهر دانست.

امید است که با تلاش، ابتکار و نوآوری گروه تولیدی پویش در کنار حمایت شما مصرف کننده گرامی شاهد جهانی شدن محصولات پویش باشیم.

پویش تولیدکننده آبگرمکن های گازی و برقی

ارزش‌های گروه پویش صنعت

مسئولیت پذیری

ما بر مبنای تحليل اطلاعات تصميم می گيريم و مسئوليت اقدامات خود را می پذيريم.

احترام

ما به يكديگر احترام می‌گذاريم و روابط‌مان را بر اساس اعتماد پايه گذاری می‌كنيم.

کارآمد

ما همواره در جهت حفظ و افزايش منافع جوامع مرتبط قدم بر می داريم.

کیفیت

ما همواره یاد می‌گیریم،
یاد می‌دهیم و نوآوری می‌کنیم.

گرما بخش خانه های ایرانی

تلاش در جهت بهینه سازی مصرف انرژی

کوتاه ترین زمان گرم کردن آب

پویش تولیدکننده آبگرمکن های گازی و برقی

بزرگترین تولیدکننده آبگرمکن در جنوب کشور

با پشتوانه بیش از ۲ میلیون خانواده ایرانی

سبد محصولات تولیدی خود را بر مبنای عواملی چون راندمان بالاتر، كاركرد بهتر، هوشمند سازی، قابلیت صرفه جویی بیشتر جهت حفاظت از محیط زیست و كاهش آسیب های زیست محیطی توسعه می دهیم.

حفظ محیط زیست

آسایش امروز خانواده های ایرانی را بدون برآورده ساختن انتظاراتی چون مصرف بهینه سوخت، انرژی و پاسداری از محیط زیست، میسر نمی دانیم.